hosting hosting hosting

Projelendirme :

Projelendirilmesi yada revize edilmesi gereken asansörler, uzman ekibimiz ve mühendislerimiz tarafından proje alanında incelenir. İncelemesi yapılan proje alanının gerekli çizimleri mühendislerimiz ve teknikerlerimiz tarafından hazırlanır. Hazırlanan çizim ve dokümanlar kısa bir zamanda gerekli departmanlara ulaştırılır. Projelendirme işlemleri müşteri isteği ve danışmanlarımız tarafından belirlenecek olan model ve özellikler, mühendislerimiz tarafından onaylandıktan sonra fiyatlandırmak için pazarlama departmanımıza gönderilir. Müşteri ile sağlanmış olan mutabakat sonrası mühendislerimiz çizimleri tekniklere devreder ve projelendirme işlemi sonuçlanmış olur.

Üretim :

AK Asansör pano imalatı ve revizyon kutusu imalatı da gerçekleştirmektedir.AK Asansör'ün imal ettiği panolar ve revizyon kutuları sektörün önde gelen kuruluşları tarafından kullanılmaktadır. AK Asansör imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin tamamını kendi imkanları ve kendi atölyesinde gerçekleştirmektedir. AK Asansör imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra kendi müşterilerine ve birçok asansör kuruluşuna yardımcı ekipmanlar üretmektedir. AK Asansör üretim alanında ISO 9001 şartlarını yerine getiren sayılı kuruluşlardandır.

Montaj :

AK Asansör satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yanı sıra montaj konusuna verdiği ehemmiyet de sınırsızdır. Montajını gerçekleştirdiği asansörlere belli bir süre garanti kapsamında servis hizmeti vermektedir. Montaj işlemleri uzman ekip ve mühendislerden oluşmaktadır. Oluşabilecek tüm problemleri önceden hesaplayan personelimiz sorunsuz bir asansör kullanımı için yapılması gereken tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.  

Bakım :

Asansörler kullanım amacı gereği tüm gün çalışan makinelerdir. Bu yüzden doğru projelendirilmemiş, montajında eksiklikler bulunan yada revize edilmesi gereken asansörler kısa aralıklara arıza vermektedirler. Asansörlerinizde sık sık problem yaşamak istemiyor, asansörünüz için gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorsanız yapılması gerekenleri aşağıda sıraladık ...


Periyodik bakım:

* Montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde sık sık problem yaşanmaması
* Modernizasyon işlemlerini gerçekleştirdiği asansörlerin uzun ömürlü kullanımları
* Bakımı üstlendiği asansörlere verdiği 7 gün 24 saat hizmeti
* Uzman Ekibi ve Mühendisleri
* Sağlam Alt yapısı
* Referansları
* ve tüm asansör sektörüne sağladığı lojistik destek ile sizlere hizmet vermekten memnun olacaktır.